Sirel on sündinud ja sirgunud ühest pisikesest beebitekist sellele kõige-kõige kallimale, enda piskesele pojale.
See hinge ja armastusega loodud tekk aitas värskel ilmakodanikul teha tutvust uue maailmaga ja panna aluse Sireli väärtustele. Aastaid hiljem loome endiselt kõik tooted täpselt samasuguse kire ja pühendumusega. Samamoodi nagu see esimene beebitekk, sünnivad need käsitööna armastuse, hoole ja inspiratsiooniga, sest me teame, et meie pisikesed maailmaimed väärivad ainult parimat.

Soovime olla justkui see lapsepõlves leitud viie kroonlehega sireliõis, mille leidmine õnne pidavat tooma. Jagada Sinuga seda kõige õnnelikumat uue inimese saabumise hetke ja olla Teiega koos kasvamisel.

Meie väikesed päikesekiired vajavad soojust, hoolt ja armastust aga ka vabadust liikuda, uurida ja areneda. Sellepärast on kõik meie tooted naturaalsed ja nahasõbralikud ning valmistatud topeltsuuruses, et miski ei takistaks avastamisrõõmu ja mugavust jätkuks kauemaks.
Oleme valinud lõngad, mis ei ole mitte ainult soojad, vaid pisikeste õrnale nahale ka pehmed ja hellad.

Enamik meie lõngast sisaldab lisaks meriinovillale ka luksuslikku alpakavilla – ikka selleks, et oleks pea sama pehme ja soe nagu emme pai. Kõik meie kangad ja enamik meie lõngadest on ÖKO-Tex 100 sertifikaadiga, mis tähendab, et need on tagatult nahasõbralikud ja ei sisalda kahjulikke aineid.

Nii ei pea emme-issi muretsema ja saavad koos pisikeste härrade-preilidega keskenduda sellele kõige olulisemale – kasvamisele. Loe sertifikaadi kohta lähemalt SIIT.

Kui jagad usku, et meie naervad nööpsilmad, väikesed päikesekiired, nunnud nöbininad, vaprad printsid, peened printsessid ja muhedad mürakarud väärivad midagi erilist, oled õiges kohas. Aitame neil koos kasvada rõõmuks emmele-issile, vanaemale-vanaisale ja kogu maailmale!

Armastusega,
Sirel

Sirel toetab:

Iga ema ja isa teavad, et laps on perekonna suurim vara. Meie kõikide südames on ääretult suur tänu- ja õnnetunne, kui meie lapsed sünnivad tervetena. Kahjuks juhtub vahel ka vastupidi ning et kõik lapsed saaksid õigeaegselt parimat arstiabi, mis aitab kaasa nende kiirele paranemisele, siis on Sirel otsustanud astuda Tallinna Lastehaigla Toetusfondi püsiannetajate hulka. Ka Sina saad märkamatult osakeseks annetajatest, sest iga ostetud püksipaari, dressipluusi ja tuunika ostuga läheb 3% (>1€) Tallinna Lastehaigla toetusfondi! Aitame koos Eesti lapsed rõõmsate ja tervetena kiiresti tagasi koju!
Tallinna Lastehaigla Toetusfondi missioonist ja annetajatega liitumisest saad täpsemalt lugeda SIIT.

Lisaks oleme ka igakuised püsiannetajad vanemliku hooleta jäänud lastele SOS Lasteküla Eesti Ühingus. Et lastele jaguks piisavalt hoolt ja armastust jagavaid sotsiaaltöötajaid ja teisi spetsialiste ning et neil oleksid ligilähedased tingimused kodus kasvamisele, siis anname omapoolse igakuise panuse nende kasvuks. 
SOS Lasteküla missioonist ja annetajatega liitumisest saad täpsemalt lugeda SIIT.