Kinkekarp

4.0010.00

Kui soovid osta tooteid kingituseks, siis on parim lahenduse sobiva pakendi puudumisel need lasta Sirelil kinkekarpi pakkida! Kaunis lumivalge kinkekarp, mis on kaunistatud vastavalt sellelele, mis sinna sisse läheb! Kinkekarbis on Sul mugav kingituseks minevad tooted koheselt üle anda. NB! Arvet ega muud ebavajalikku kinkekarpi me ei lisa! Seal on vaid hooldusjuhend, valitud tooted ja tervitustekst.

Vali suurus:

 • XS – mahutab: peapaela, õmmeldud kangast kevad-/suvemütsi, kangast salli, lutihoidja 2in1 närimisloomaga. Hind: 4€
 • S – mahutab: XS tooted ning nendele lisaks ühe dressikomplekti (dressipluusi ja -püksid) VÕI kootud mütsi, salli, kindad ja beebipapud. Hind: 5€
 • – mahutab: mitu paari pükse ja dressipluuse, nendele lisaks kootud ja õmmeldud mütsid, sallid ja kindad, beebipapud Hind: 6€
 • L – mahutab: täisnaturaalse beebiteki (puuvillase voodriga) ja kootud mütsi või õmmeldud mütsi. Hind: 8€
 • XL mahutab: kuni 2 beebitekki (nii täisnaturaalsed, kui ka paksu fliisvoodriga) ja kõik muud lisatooted! Hind: 10€

Kinkekarbid on erineva suurusega aga ära muretse, kui valid kogemata vale suuruse! Võtame Sinuga esimesel võimalusel ühendust ja pakume vajadusel teist suurust!

L M S XL XS

Kiire tarne, al. 150€ tasuta

Kiire ja mugav tagastus

Rahvusvaheline tarne

Sireli kinkekarbid:

 • On lumivalgest roosidega/pärlmutterläikega roosast/pärlmutterläikega hallist reljeefsest tugevast kartongist;
 • On loodussõbralik pakend –  valmistatud 100% paberist. Äraviskamise korral palume eemaldada logo (eemaldub lihtsasti) ja pitsdetail ning aseta “Paber ja Kartong” prügikonteinerisse uue elu saamiseks;
 • On taaskasutatavad – pakendit saab avada ilma seda rikkumata ning hiljem kasutada uuesti kinkimiseks või mälestustekarbina fotode ja/või esimeste beebiriiete jaoks

Kaunistame iga kinkekarbi erinevalt – vastavalt nendes olevatele toodetele. Kasutame kaunistamisel pitsi ja lipsu või lillekesi ning logo.

Kinkekarbid on erineva suurusega aga ära muretse, kui valid kogemata vale suuruse! Võtame Sinuga esimesel võimalusel ühendust ja pakume vajadusel teist suurust!

Vali suurus:

 • XS – mahutab: peapaela, õmmeldud kangast kevad-/suvemütsi, kangast salli, lutihoidja 2in1 närimisloomaga. Hind: 4€
 • S – mahutab: XS tooted ning nendele lisaks ühe dressikomplekti (dressipluusi ja -püksid) VÕI kootud mütsi, salli, kindad ja beebipapud. Hind: 5€
 • – mahutab: mitu paari pükse ja dressipluuse, nendele lisaks kootud ja õmmeldud mütsid, sallid ja kindad, beebipapud Hind: 6€
 • L – mahutab: täisnaturaalse beebiteki (puuvillase voodriga) ja kootud mütsi või õmmeldud mütsi. Hind: 8€
 • XL mahutab: kuni 2 beebitekki (nii täisnaturaalsed, kui ka paksu fliisvoodriga) ja kõik muud lisatooted!
  Hind: 10€

Kõik meie ülejäänud tooted jõuavad loodussõbralikus paberkotis! Me ei kasuta saatmisel plastikkotte!

3. Jalatalla pikkus – beebipapude jaoks

Mõõda nii: alusta kõige pikemast varbast ja liigu kanna lõpuni.

Meie suurused:

 • 8-9,5cm (u0-3k)
 • 9,5-11cm (u3-6k)
 • 11-12,5cm – u6-9k

Suuremaid beebipapusid Sirel ei valmista!

Sirelboutique OÜst ostetud tooteid on võimalik tagastada 14 päeva jooksul alates toote kättesaamisest. Tagastame toote ostumma 1-2 tööpäeva jooksul. Transpordikulu toote eest kannab ostja väljaarvatud juhul, kui tegu on defektse tootega. Sel juhul kannab ka transpordikulu Sirelboutique OÜ.

NB! Erandkorras vahetame välja ka need tooted, mille kättesaamisaeg on rohkem kui 14 päeva: toode on saadud kingitusena aga toote suurusega on eksitud või laps on kingituse üleandmise ajaks juba suurem kui toode/tooted. Sel juhul võtke meiega julgelt ühendust!

Tooteid saab tagastada: 

1. Meie esinduskauplusesse, Tondi 37, Tallinn;
2. Itella SmartPosti, Omniva või DPD pakiautomaadi vahendusel Tallinna Sõpruse Rimi, +37256655585, saaja: Sirelboutique OÜ.
NB! Kirja peab panema saatja andmed (loe punkt 4)

Tagastus peab toimuma 14 päeva jooksul alates toote kättesaamisest. Raha tagastatud toodete eest kanname üle 1-3 tööpäeva jooksul alates toodete jõudmisest Sirelboutique OÜ-le.
Toote tagastamise transpordikulu kannab klient.

 

Tagastatava toote seisukord:

1. Tagastamisele kuuluv toode ei tohi olla kahjustunud

Kui tagastatav toode (ja toote pakend – kinkekarp) on halvenenud ja halvenemine on põhjustatud asjaoludest, mis ei ole tingitud Sielboutique OÜ-st või toote mittesihipärasest kasutamisest, on Sirelboutique OÜ-l õigus tasaarvestada toote väärtuse vähenemine Sinu poolt toote eest tasutud ning Sulle tagastamisele kuuluva summaga.

2. Tagastamisele kuuluv toode ei tohi omada kasutamise märke.

Kui selgub, et toodet on kasutatud, juhindub Sirelboutique OÜ mõistliku kasutuse põhimõttest – kui kauba sobimatuses veendumiseks tuli seda proovida, loetakse kaup mittekasutatuks. Sirelboutique OÜ-l on õigus tasaarvestada kasutamisest tingitud toote väärtuse vähenemist Sinu poolt toote eest tasutud ning Sulle tagastamisele kuuluva summaga.

3. Tagastamisele kuuluva toote saatmine pakiautomaadi vahendusel peab olema pakitud samaväärselt nagu pakki saades

Toote tagastamisel pakiautomaadi vahendusel tuleb arvestada, et toodet ei tohi pakkida väga tihedalt ja kokku kägartatult plastikpakendisse nii, et selle avamine on raskendatud ja paki avamisel võib toodet vigastada. Toote tihedal pakkimisel on pakendit väga keeruline ilma toodet rikkumata avada ning toote rikkumisel on Sirelboutique OÜ-l õigus tasaarvestada avamisest tingitud toote väärtuse vähenemist Sinu poolt toote eest tasutud ning Sulle tagastamisele kuuluva summaga.
Soovitame toode pakkida veidi suuremasse paberkotti või pakendisse nii, et toode ei ole kokku kägardatud ning on kättesaamisel müügiväärne.

4. Tagastamisel tuleb pakendisse märkida enda andmed (ees- ja perekonnanimi, kontaktnumber ja tellimuse number)

 

Tagastamisele ei kuulu:

14-päevane tagastamisõigus ei kehti muu hulgas: kauba puhul, mis on valmistatud Sinu isiklikke vajadusi arvestades (nt Sinu mõõtude ja Sinu valitud eridisaini järgi ning toodetele, mida meie e-poes muidu valikus ei ole).

Nüüdsest on võimalik tasuda Sireli e-poes alates 60€ ostust kuni kolmes osas ILMA LISATUD INTRESSIDE VÕI LISATASUDETA!

Selle jaoks:

 • Vali lihtsalt enda lemmiktooted välja, lisa need ostukorvi ja vali “Makse” alt “Maksan kolmes osas” ja seejärel vali “Esita tellimus”
 • Järgmisel lehel vali kas soovid tasuda kogu summa ühe kuu möödudes, kahes osas 2 kuu jooksul või kolmes osas 3 kuu jooksul
 • Sõlmi leping teenusepakkujaga (TF Bank). Nagu juba varasemalt öeldud – peidetud lisatasusid ega intresse ei lisandu ning maksad ainult valitud toodete (ja transpordi) eest!

Kauba väljastame juba paari päeva pärast!

 

Kuidas toimub tasumine?

Sinu tellitud kauba paneme teele juba paar päeva pärast tellimuse esitamist. Arved väljastatakse iga kuu 26. kuupäeval maksetähtajaga järgmise kuu 15. kuupäev.

NÄIDE 1: kui tegid tellimuse 25.01 kolmes osas tasumisega, siis arve jõuab Sinuni 26.01 esimese maksetähtajaga 15.02, teise maksetähtajaga 15.03 ja kolmandaga 15.04.

NÄIDE 2: kui tegid tellimuse 27.01, siis jõuab esimene arve Sinuni 26.02 esimese maksetähtajaga 15.03.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Kinkekarp”